השכרת רכב מסחרי

השכרת רכב מסחרי

אנשים שנדרשים להעביר את חפציהם האישיים בעקבות מעבר לדירה חדשה, ומעדיפים להימנע מהזמנת שירותי הובלות מחברות כאלו ואחרות, יכולים כיום ליהנות מהפיתרון המושלם של השכרת רכב מסחרי. פיתרון זה יכול להתאים למגוון רחב של צרכים כמו למשל הפקת אירוע או מסיבה, יציאה ליום סידורים ארוך וכן הלאה. השכרת הרכב תפתור את בעיית השינוע של הציוד האישי ותאפשר במקביל חיסכון משמעותי בעלויות ובהוצאות רבות שכרוכות לרוב בהזמנת שירותי הובלות.

השכרת מכוניות- מאז ועד היום

בעבר לא הייתה אפשרות לשכור כלי רכב לתקופה קצרה יותר משבוע, אולם כיום תודות לתחרות הענפה שהולכת ומתפתחת בשוק השכרת הרכבים, ניתן ליהנות מרכב פרטי או מסחרי לפרקי זמן קצרים יותר של יום אחד או יומיים. כאן ניתן לציין בנוסף את הסטרט אפ הישראלי החדש שמאפשר לאנשים לשכור רכב לפי שעה. השכרת של כלי רכב מאפשרת לכם לקבל רכב במצב טוב עם מיכל מלא של דלק, וכל מה שנותר לעשות הוא להניעו ולצאת לדרך.

הזמנה מוקדמת של הרכב

רצוי לבצע את ההזמנה מוקדם ככל הניתן, כדי לא להגיע לדקה התשעים ולגלות כי כל הרכבים המסחריים כבר אזלו. רוב החברות שמציעות שירותי השכרת רכב מסחרי פונות אל נהגים שעברו את גיל 21 בעוד שחלק מהחברות מעניקות שירותי השכרה אך ורק לנהגים מעל גיל 24. טרם הזמנת הרכב חשוב להתעכב על כמה וכמה דגשים. ראשית הקפידו לקרוא את החוזה במלואו ושימו לב כי הביטוח הנוכחי מכסה בצורה המקסימאלית את כל הנזקים והתקלות האפשריים.

שימת לב לדגשים הבאים:

בחנו מקרוב את כל ההגבלות הקיימות מבחינת הזמן למשל או הקילומטראז' שכן כל טעות תעלה לכם ביוקר. בזמן השכרת הרכב, חשוב לבדוק היטב את מצבו ורמת תקינותו מכל ההיבטים שכן לא תרצו להוציא כספים על תקלות שאדם אחר היה אחראי להן. בדרך כלל מחשבים יום של השכרת רכב על טווח של עשרים וארבע שעות, החל מהשעה שבו הרכב נלקח. כל איחרו בהחזרתו של הרכב יגרור אחריו חיוב של יום נוסף. ולבסוף שימוש לב מהו סוג הדלק המתאים לתדלוק הרכב.