רכב להשכרה באיטליה

איטליה היא אחת המדינות הפופולריות ביותר לטיולים וזה לא בכדי; מהקולוסאום העצום, דרך כרמים מחריקים ועד נופים עוצרי נשימה, לארץ המגף יש הכל. רבבות של תיירים מישראל וגם מרחבי העולם מבקרים באיטליה מדי חודש כדי ליהנות מכל מה שיש למדינה הנפלאה הזו להציע וכמו שקורה לפני כל טיול בחו''ל, עולה השאלה על דרך ההתניידות בין האתרים השונים. התחבורה הציבורית היא כמובן תמיד אופציה אך כדי לחוות את המדינה מקרוב, כדאי לקחת רכב להשכרה באיטליה כדי להתנייד ביתר קלות.

למה כדאי להשכיר רכב? למה לא להסתפק בתחבורה ציבורית?

מערכת התחבורה הציבורית באירופה בכלל וגם באיטליה היא מצוינת, אך היא מגבילה את יכולת המעבר ממקום למקום. אם אתם רוצים לטייל במקומות קטנים וקסומים שכידוע יש רבים מהם באיטליה, לא תוכלו להגיע אליהם במטרו ובאוטובוסים ועם תעריפי המוניות למרחקים ארוכים, גם זו לא אופציה. לעומת זאת, עם השכרת רכב באיטליה, תוכלו להגיע לאן שתרצו, מטוסקנה הפסטורלית לרומא השוקקת בלי בעיה. תחבורה ציבורית יוצרת גם מגבלה מבחינת זמנים ואלו שבוחרים להסתמך עליה יהיו כפופים ללוחות זמנים שלא בשליטתם. זמני ההמתנה בין כלי התחבורה השונים וגם המעברים ביניהם מכלים זמן רב שאפשר לבלות אותו בטיולים ובהנאה, ולכן תחבורה ציבורית לא מתאימה לכולם. לעומת זאת, עם רכב מושכר שעומד לצדכם כל היום, תוכלו לנסוע לאן שתרצו ומתי שתרצו, לחסוך זמן בנסיעות ולצבור חוויות ייחודיות שפשוט לא ניתן לשחזר בתחבורה ציבורית. תוכלו לעשות סטייה מהמסלול המתוכנן לתוך שדה יפיפה כדי לערוך פיקניק ספונטני ולהמשיך בקלות או במהירות לפי התכניות המקוריות שלכם.


שירות מותאם אישית

כאשר תבחרו רכב להשכרה באיטליה, תוכלו לבחור את זה שהכי מתאים לצרכים שלכם ולמטרות הטיול. אם אתם עושים טיול משפחתי וצריכים רכב גדול, תוכלו לשכור רכב שיכיל את כולכם וזה תקף גם לקבוצות חברים. תוכלו לבחור גם בהיגוי אוטומטי או עם מוט מהלכים לפי ההעדפות שלכם וכמובן תוכלו לבחור את מותג הרכב שאתם מעדיפים. בהשכרת רכב תוכלו להיות רגועים בנוגע לביטחון שלכם, שכן רכבי ההשכרה עוברים בדיקות קפדניות ונבדקים ההשכרות כדי לוודא שהם עובדים בצורה תקינה ובטוחים לנסיעה.

בטיול הבא שלכם לאיטליה, תוכלו להחליט איך הוא יראה בדיוק בזכות השכרת רכבים שמאפשרת לכם לתכנן מסלול ולעמוד בלוחות זמנים בלי לבזבז זמני המתנה או להיות תלויים בתחבורה ציבורית.